Sztuczna inteligencja w 10 tygodni: 20 case study, 100 lekcji, 5 dyskusji „na żywo”

Od kilku tygodniu publikujemy w mediach Business Dialog artykuły na temat sztucznej inteligencji, pokazujemy konkretne zastosowania, podpowiadamy jak uzyskać ROI z inwestycji w AI, a także dlaczego trzeba wziąć się do tego teraz, już, dlaczego nie wolno zwlekać. Mówimy też o tym na spotkaniach.

Nasz amerykański partner w obszarze sztucznej inteligencji SI zorganizował odpłatny program edukacyjny  online. Jest to pierwszy w Polsce, tak szeroki i praktyczy program dla rozwijających biznes – konsultantów, doradców i menedżerówSztuczna Inteligencja w biznesie – jak przygotować strategię i skutecznie wdrożyć.”

Czego dowiesz się w tym programie:

01  Czym jest i z czego składa się Sztuczna Inteligencja. Dostępne strategie SI.

Dowiesz się o różnicach między konkretnymi modelami SI; o tym, czy uczenie maszynowe i SI to to samo, o różnych typach algorytmów i odpowiednim stosowaniu ich w biznesie, procesie przygotowania danych i o tym, ile czasu na naukę i predykcję potrzebują modele SI.

02 Jak merytorycznie przekonać do wdrożenia SI.

Pozyskujesz i budujesz relacje z klientami dla organizacji? – Przygotuję Cię do bycia zaufanym doradcą SI. Pokażę Ci case study i procesy wdrożeń, a także odpowiednie frameworki. Pomoże Ci to zbudować owocny dialog z klientami, inwestorami i partnerami biznesowymi – i przekonać ich do wdrożeń SI.

03 Jak zaprojektować własną usługę doradczą w obszarze SI.

Poznasz gotowe procesy, metody i narzędzia do wdrażania SI w organizacjach. Wykorzystasz zdobytą wiedzę i umiejętności, aby projektować dla swoich klientów strategie wdrożeniowe oraz rzetelnie doradzać na każdym etapie prac.

04 W jakich obszarach biznesu i organizacji SI przyniesie szybko dobre efekty.

Rozwijając i prowadząc biznes, powinieneś poznać obszary w swoich organizacjach, które są najbardziej podatne na wdrożenie SI. Pozwoli Ci to w bardzo krótkim czasie osiągnąć duże efekty. W tym programie poznasz takie właśnie obszary i z łatwością określisz, kiedy rozpocząć i jak przygotować strategię wdrożenia.

05 Przepracujemy case study amerykańskich i europejskich firm.

Konkretne przykłady wdrożeń najlepiej zobrazują wyzwania i korzyści, jakie stoją przed biznesem, który zdecydował się na wdrożenie SI. Przeanalizujemy różnorodne przypadki, od małych po wielkie, od europejskich po amerykańskie.

06 Na zewnątrz, czy wewnątrz – jaki model wdrożenia dla Ciebie.

Sztuczna inteligencja może zostać wdrożona wewnętrznie, w modelu partnerskim i we współpracy ze startupami. Program pozwoli Ci ocenić, jaki model oraz strategia wdrożenia są dla Ciebie najlepsze.

Zainteresowanych uczestnictwem w programie prosimy o kontakt iwona_bartczak @ businessdialog.pl