Programy

 https://dfe.org.pl/

Celem Digital Finance Excellence jest promocja zarządzania procesowego, szczególnie w finansach oraz automatyzacji procesów, w tym robotyzacji. Wyjaśniamy, motywujemy, przygotowujemy i wspieramy menedżerów biznesu we wdrażaniu  tych zmian i cyfrowych narzędzi oraz rozwoju kariery zawodowej.

 http://cyfrowyfiskus.pl/

Jest to program edukacyjno-doradczy, adresowany do firm i ich zarządów, rekomendujący właściwe praktyki dla zachowania prawidłowych i bezpiecznych relacji podatnik – fiskus.

 http://www.businessdialog.pl/

Serwis społecznościowy właścicieli i dyrektorów, tylko dla zaproszonych i dostępny po zalogowaniu, służący do dyskretnej i użytecznej wymiany opinii na temat gospodarki, biznesu, zarządzania, społeczeństwa, trendów cywilizacyjnych, społecznych i technologicznych.

  Plan B dla Dyrektora

Plan B na życie potrzebny jest każdemu, ale szczególnie przydaje się zajmującym wysokie dyrektorskie stanowiska. Bo w biznesie, w korporacji wszystko się może zmienić z dnia na dzień. My też dojrzewamy i coraz lepiej znamy siebie. Warto na czas się zastanowić, co zrobimy, gdy okaże się, że drabina, po której się wspinamy, nie jest przystawiona do dobrej ściany.