Abonament

Zapraszamy do naszej społeczności!

W skład Kapituły KDF Dialog wchodzą:

Monika Brzózka, VMLY&R

Anna Dutkowska, Tarkett

Małgorzata Sobczyk, H.Cegielski – Poznań

Tomasz Dankowiakowski, Geberit

Piotr Hans, Alma-Color (Novol Holding)

Daniel Zabawa, Viessmann

Jacek Zawadzki, APON 

 Zakres bezpłatnego konsultingu i testowych wdrożeń:

1. Doradztwo kredytowe

2. Podpis elektroniczny i ewentualnie PoC

3. e-kontrole fiskusa

4. Zarządzanie portfelem projektów i ewentualnie PoC

5. Audyt procesu zobowiązań

6. Workflow i OCR dokumentów oraz ewentualnie PoC

7.  Efektywne zarządzanie budżetami na IT, szczególnie na utrzymanie systemów.

8. Crowdfunding udziałowy.

Aby wypełnić lub pobrać formularz, prosimy postępować zgodnie z instrukcją, składającą się z kilku kroków. Została przygotowana w takiej formie po to, aby chronić godność i dobro uczestników społeczności, a także spełnić wszystkie wymogi prawne. 

Wszystko odbywa sie elektronicznie!

Abonament w cenie 1 800 zł zł plus 23% VAT jest na okres 12 miesięcy.

Uczestnictwo w platformie wsparcia Business Dialog dostarcza wartość, która wzmacnia zdolność firm do zarabiania, pomaga unikać ryzyk biznesowych oraz zwiększa skuteczność menedżerów.        

Abonament obejmuje m.in. :

 • Uczestnictwo w wartościowym, prestiżowym i sympatycznym networkingu osób odpowiedzialnych za finanse w firmach i instytucjach oraz wspierających ich ekspertów poprzez bezpłatny udział we wszystkich spotkaniach i konferencjach organizowanych przez Business Dialog w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Trójmieście i Bydgoszczy, oraz spotkaniach online
 • Możliwość uzyskania użytecznej rekomendacji rozwiązania dla biznesu – wraz z know how skutecznego przetestowania go – przez firmy planujące np. robotyzację (automatyzację) wybranego procesu, wybór narzędzia do analiz i raportowania, czy relacjami z fiskusem.
 • Dostęp do renomowanych ekspertów własnych Business Dialog po stawkach niższych od rynkowych, korzystanie z zakontraktowanej puli godzin bezpłatnego doradztwa Partnerów.
 • Możliwość zamieszczenia w serwisie Business Dialog fotoreportażu o firmie uczestnika w celach PR i promocji.
 • Udział w programie Plan B dla dyrektora, wskazującym wartościowe ścieżki awansu zawodowego oraz inwestycji finansowych.
 • Dostęp do materiałów w serwisie businessdialog.pl (blogów, filmów, nagrań, relacji ze spotkań, forum), materiały mogą być na życzenie redagowane w zbiorczy pakiet na zadany temat
 • Możliwość wpisania przynależności do Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” do swojego cv

Czyli realizuje następujące potrzeby dyrektorów i ich firm:

 • edukacja i wymiana doświadczeń, włącznie z rekomendacją najlepszych praktyk
 • wsparcie dla firmy-pracodawcy w projektach unowocześnień i usprawnień, szczególnie w ramach programów Digital Finance Excellence dfe.org.pl, Cyfrowy Fiskus www.cyfrowyfiskus.pl , „Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce” https://businessdialog.pl/made-in-poland  oraz fotoreportażu.
 • wsparcie w rozwoju zawodowym i wzroście zasobów finansowych
 • realizacja aspiracji godnościowych i społecznych, przynależność do elity menedżerskiej przez sieć partnerów i działań,
 • realizacja ambicji intelektualnych, poprzez tworzenie opinii ważnych dla całego środowiska

Info o Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Klub jest społecznością istniejącą od 2008 r., skupiającą koło półtora tysiąca dyrektorów w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Rzeszowie, Szczecinie, Lublinie, Poznaniu i Łodzi. Uczestnicy spotykają się podczas śniadań biznesowych (ok. 100 rocznie), konferencji (2 rocznie), popołudniowych debat (10 rocznie), otrzymują newslettery oraz mają stały dostęp do bazy wiedzy.  Uczestnicy nie prowadzą działalności handlowej na rzecz swoich firm.

Działalność KDF Dialog jest finansowana z abonamentów klubowych. 

 

Serwis społecznościowy Business Dialog http://www.businessdialog.pl