O nas

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest społecznością osób, które łączy prestiż w społeczeństwie, odpowiedzialność za strategię i finanse firm oraz apetyt na rozwój zawodowy i osobisty.

Klub istnieje od 2008 r. i skupia około półtora tysiąca osób w Polsce spotykających się online i stacjonarnie w Warszawie, Wrocławiu, Trójmieście, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Rzeszowie, Szczecinie, Poznaniu i Łodzi.

Pracą klubu zarządza Fundacja Klub Dyrektorów Finansowych, a nad pracami czuwa Kapituła Klubu.

Skład Kapituły KDF Dialog  w 2024 roku:

  • Kamila Łozowska, IAI(IdoSell), CFO Roku 2023
  • Małgorzata Sobczyk, Ingenioso Group
  • Ewa Woroszył, Autopay
  • Michał Biernacki, Selena
  • Piotr Hans, Alma-Color (Novol Holding)
  • Jacek Milewski, Crist
  • Jacek Olszański, XTPL
  • Wojciech Rosa, Polpharma

 

Klub prowadzi programy edukacyjno-doradcze:

Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce wyprodukowanewpolsce.org.pl – przygotowany w społeczności dyrektorów, a szczególnie Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” –  ma na celu wsparcie rozwoju profesjonalnego i osobistego dyrektorów dla umożliwienia  podniesienia jakości zarządzania przedsiębiorstwem przemysłowym, jego rentowności i konkurencyjności.

WatchYourCashFlow watchyourcashflow.pl program edukacyjno-doradczy w obszarze płynności finansowej.

Cyfrowy Fiskus cyfrowyfiskus.pl– program edukacyjny rekomendujący właściwe praktyki dla zachowania prawidłowych i bezpiecznych relacji podatnik – fiskus.

Digital Finance Excellence dfe.org.pl – program edukacyjno – doradczy promujący zarządzanie procesowe, zastosowanie sztucznej inteligencji w finansach i kontrolingu oraz usprawnianie i automatyzacje procesów dla zwiększania zwinności, rentowności i skalowalności biznesu.

Plan B dla Dyrektora planbdladyrektora.plprogram edukacyjno-doradczy w ramach którego wspieramy rozwój profesjonalny i osobisty dyrektorów, pomagamy budować i wdrażać różne plany zawodowe i inwestycyjne i życiowe.

 

Konkurs CFO Roku  cforoku.pl

 

Konkurs CFO ROKU jest cyklicznym przedsięwzięciem Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Laureat jest ogłaszany na uroczystej Gali jesienią każdego roku. Misją Konkursu CFO Roku jest wyeksponowanie i uhonorowanie wybitnych polskich dyrektorów finansowych oraz rekomendowanie najlepszych praktyk zarządzania finansami dla rozwoju biznesu w Polsce.

 

Klub prowadzi serwis społecznościowy będący kanałem kontaktu i bazą wiedzy pod adresem businessdialog.pl

 

——————————————————————————————————————————————————-

Informacja o abonamentach klubowych dostępna jest tutaj

Abonament – Klub Dyrektorów Finansowych Dialog (kdfdialog.org.pl)

Informacje na ten temat można uzyskać pod adresem
kontakt@kdfdialog.org.pl

——————————————————————————————————————————————————-