Podpisujemy kolejne listy intencyjne pilotażu polskiego modelu sztucznej inteligencji do automatyzacji w finansach! – Katowice

Dzisiaj 11.04 na spotkaniu Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” w Katowicach podpisaliśmy kolejne listy intencyjne do przeprowadzenia w firmach klubowiczów bezpłatnego pilotażu rozwiązania AccountantX , największego w Polsce specjalistycznego modelu sztucznej inteligencji, który automatyzuje procesy finansowe w firmach.  Dzięki uczeniu maszynowemu pozwala zautomatyzować obieg faktur, przypisywać centra kosztowe, klasyfikować koszty, usprawnia procesy zakupowe oraz dekretację księgową dokumentów w sposób dotychczas niedostępny dla innych rozwiązań.

Preferujemy podpis elektroniczny na dokumentach, ale czasem okoliczności sprzyjają tradycyjnej formie. Dzisiaj dyrektorzy przystępujący do pilotażu złożyli „podpis na papierze” w otoczeniu uczestników Klubu, co było bardzo emocjonujące i motywujące. Kolejne spotkanie „Finanse w czasie rzeczywistym” i możliwość rozmowy o pilotażu odbędzie się w Rzeszowie 23.04 (rejestracja https://kdfdialog.org.pl/wydarzenie/dfe-23042024/)

Opis pilotażu jest w serwisie klubowego programu Digital Finance Excellence www.dfe.org.pl