Partnerzy Konkursu CFO Roku 2023

Wybraliśmy następujące firmy jako partnerów Konkursu CFO Roku 2023:

Partner Generalny – Generali Investmets TFI. Generali Investments TFI to towarzystwo inwestycyjne działające na rynku polskim od ponad 25 lat. Oferuje szeroką paletę funduszy inwestycyjnych, usługi asset management, doradztwa oraz uznane na rynku rozwiązania emerytalne dla pracodawców i klientów indywidualnych.

 

Partnerzy:

 

 Grupa Coface jest światowym liderem w ubezpieczeniach należności. Oferuje rozwiązania w zakresie ochrony przed ryzykiem niewypłacalności transakcjach krajowych i eksportowych.

 

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne.

 

 

TDJ to rodzinna firma inwestycyjna, nastawiona na długoterminową budowę wartości. Jej główne obszary inwestycyjne to: Equity, Venture, Estate, Finance oraz Foundation.

 

Stałym partnerem działań Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.  22.09. 2023 w Sali Notowań odbędzie się Konferencja CFO Roku „Azymut dla CFO” i w holu głównym wieczorna Gala uhonorowania laureata i wyróżnionych w Konkursie.

 

Patronem medialnym Konferencji i Konkursu CFO Roku jest Magazyn „Controlling i Zarządzanie”