Krótki poradnik networkingu na naszej konferencji 22.09 Warszawa

W tym roku tradycyjna  jesienna konferencja klubowa „Azymut dla CFO” na Giełdzie Papierów Wartościowych wzbogaci się o uroczystość uhonorowania laureatów Konkursu CFO Roku 2023, a także wieczorny bankiet.

Klub pracuje przez cały rok, na regionalnych spotkaniach omawiając bieżące zagadnienia biznesowe, a także realizując projekty badawcze i zamieszczając rekomendacje i analizy w naszych serwisach tematycznych Digital Finance ExcellenceCyfrowy FiskusMade in Poland/Wyprodukowane w Polsce czy naszym serwisie społecznościowym Business Dialog.

Konferencje w Warszawie są podsumowaniem niektórych wątków tej systematycznej pracy, wzmocnieniem brzmienia najważniejszych wniosków i rekomendacji, ostatnim akordem debat, ale przede wszystkim są wydarzeniem społecznym, radosnym spotkaniem koleżanek i kolegów z różnych miast, rozpoznawaniem z twarzy i głosu osób widocznych na zdjęciach z regionalnych śniadań, cytowanych w artykułach i newsletterach. 

22.09 również będzie takim radosnym spotkaniem, bez względu na to jak trudne i poważne będą poruszane tematy (tutaj jest zgrubny program konferencji ) Będzie wiele czasu do zawierania znajomości i rozmów kuluarowych, zabrania głosu publicznie oraz wyjątkowych zdjęć do swoich mediów społecznościowych i CV. Oto one:

  1. Konferencja formalnie startuje o godz. 10.00. Przez wcześniejszą godzinę będzie możliwość fotografowania się na scenie Sali Notowań na tle specjalnie przygotowanych slajdów z  logo CFO Roku,  logo Klubu i ewentualnie własnym zdjęciem i mottem cudzym lub własnym.  Taka możliwość będzie także podczas obiadu oraz  w godz. 17.00-18.00, czyli między zakończeniem konferencji a rozpoczęciem Gali CFO Roku. Wszystkie życzenia prosimy przysyłać na adres kontakt@kdfdialog.org.pl
  2. Podczas Gali CFO Roku w holu głównym GPW bedzie możliwość zrobienia sobie zdjęć z laureatami Konkursu CFO Roku 2023, a także oganizatorami, członkami Jury, przedstawicielami partnerów, innym uczestnikiem.
  3. Podczas konferencji sesja w godz. 12.15- 13.00 pt.  „Jaki CFO jest w stanie przewodzić zmianom w firmie? Wiedza. Autorytet. Odwaga. Kompetencje. Sojusze. Partnerstwo. Komunikacja. Odwaga. Koncentracja. Wolność. Odpowiedzialność. Wyobraźnia.” będzie prawie w całości realizowana przez uczestników na sali. Każdy może zabrać głos. 
  4. Podczas konferencji w godz. 16.00- 17.00 będzie działal Hyde Park pod egidą Małgorzaty Sobczyk, czyli strefa wolności, podczas której każdy uczestnik konferencji może zabrać głos, nie pytając o zgodę organizatorów. „Co zawsze chciałem, chciałam powiedzieć o swoich doświadczeniach, przemyśleniach czy spostrzeżeniach, a jakoś nie było okazji?”
  5. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom udziału w tym wydarzeniu.
  6. Każdy uczestnik Konferencji może otrzymać swój serwis zdjęciowy z udziału w Konferencji i Gali w zamówionej formie, np. plakatu, grafiki do profilu w mediach społecznościowych. Tutaj też prosimy o wiadomość kontakt@kdfdialog.org.pl
  7. Podczas całego wydarzenia będzie działał specjalny system networkingowy, dzięki któremu zapamiętamy każdy kontakt.

Zatem do zobaczenia na Konferencji i Gali CFO Roku 2023. Rejestracja TUTAJ

ps. Zdjęcia na grafice ilustracyjnej zostały zrobione na wiosennej konferencji klubowej w 2023.