Komunikacja musi być mocną stroną dyrektora finansowego

W najnowszym numerze magazynu „Controlling i Zarządzanie” Michał Biernacki, CFO w Selena Group, członek Kapituły Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” odpowiada na kilka pytań, z których pierwsze to „Wydawałoby się, że dyrektor finansowy powinien być świetny w analizach, symulacji, prognozowaniu, modelowaniu, budowaniu scenariuszy, ale w komunikacji już niekoniecznie, bo przecież liczby same mówią. Jednak Twoim zdaniem właśnie komunikacja jest konieczna, aby swoje zadania wykonał najlepiej jak to możliwe. Dlaczego?”

Bardzo polecamy cały wywiad, znajduje się w otwartej części magazynu TUTAJ

Na konferencji i Gali CFO Roku 2023, która odbyła się 22.09 w Warszawie Michał Biernacki poprowadził rozmowę dyrektorów na temat „Jaka jest rola CFO w zarządzaniu zmianami w firmie? Lider zmian? Katalizator? Akcelerator? Inicjator? Wizjoner? Adwokat diabła? Żyrant? Jakie cechy i działania potrzebne są w tej roli? Wiedza. Autorytet. Odwaga. Kompetencje. Sojusze. Partnerstwo. Komunikacja. Odwaga. Koncentracja. Pomocniczość. Dzielność. Inicjatywa. Opanowanie. Odpowiedzialność. Wyobraźnia.”

Pierwsze zapisy filmowe z debat na tej konferencji są w serwisie społecznościowym Business Dialog  https://businessdialog.pl/videos/list/featured