CFO w komitywie ze sztuką – wydarzenie Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Przez dwa dni 9 i 10.09 trwały Hotel Warszawa Art Fair, których współorganizatorem było Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Sztuki Nowoczesnej, partner tegorocznej edycji Konkursu CFO Roku. W czerwcu zwiedzaliśmy budowę Muzeum na warszawskim placu Defilad. Tutaj jest kilka zdjęć z tego przejmującego wydarzenią…. jakbyśmy podglądali budowę katedry!

Natomiast w ten weekend Hotel Warszawa udostępnił pokoje i apartamenty pierwszego piętra galeriom sztuki na otwartą dla zwiedzających ekspozycję dzieł artystów z nimi współpracujących. Wspaniałe wnętrza – pieczołowicie odrestaurowane w przedwojennym oryginalnym stylu art deco przez obecnego właściciela obiektu – zmieniły na dwa dni swoje zastosowanie: na łóżkach, biurkach, stolikach, umywalkach umieszczono obrazy, rzeźby, instalacje.

Bardzo inpirujące zderzenie światów!

Dyrektorzy finansowi z naszego środowiska uczestniczyli też w performance Wojciecha Kosmy, spotkali się z Andą Rottenberg i Mirosławem Bałką.

Na wiosnę zaplanowaliśmy kolejne wydarzenie: inaugurację rzeźby ukraińskiego artysty Nikity Kadana w parku na Bródnie w Warszawie. Poniżej jego obraz „Poeta”.

I kilka wnętrz: