Kamila Łozowska została CFO Roku 2023, a Michał Wojtulewicz został wyróżniony!

Na uroczystej Gali Konkursu CFO Roku 2023, odbywającej się 22.09.23 w Warszawie, Bartosz Radziszewski, przewodniczący Jury Konkursu ogłosił wyniki tegorocznej edycji. Konkurs CFO Roku to przedsięwzięcie społeczności Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Więcej o Konkursie i organizatorach https://cforoku.pl/ 

CFO Roku 2023 została Kamila Łozowska, CFO w IAI (IdoSell).

Jury doceniło jej profesjonalizm zawodowy, energię, komunikatywność, otwartość na zmiany, a także uważność w relacjach z ludźmi. „Na szczególne uznanie zasługuje umiejętne łączenie wspierania rozwoju innowacji w core business firmy ze stosowaniem sprawdzonych uniwersalnych zasad i metod w finansach. Świadczy to o jej wielkiej dojrzałości jako lidera finansów, ale także lidera biznesu, bo dzięki temu firma może bezpiecznie i szybko rozwijać się.” – mówi Bartosz Radziszewski.

„Współpracownicy czy pracownicy reagują na mój poziom energii, czerpią z niego. Staram się więc, aby było widoczne, że mi się chce pracować, tworzyć nowe rzeczy, podejmować wyzwania.”  – tak Kamila Łozowska opisuje swoje oddziaływanie na zespół.

IAI S.A. jest liderem w dostarczaniu technologii e-commerce dla sklepów internetowych IdoSell i systemów rezerwacji online IdoBooking. Do Grupy IAI S.A. należy również węgierski lider rynku e-commerce spółka Shoprenter oraz spółka córka IdoPayments sp. z o.o., która świadczy usługi płatnicze dla klientów IdoSell i IdoBooking w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej. Pakiet większościowy IAI S.A. należy do MCI Capital.

Rzeźba autorstwa Janusza Jędrzejowskiego – którą otrzymał Laureat – pochodzi z Galerii WieleSztuki, od lat współpracującej z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Statuetka jest więc dziełem sztuki, owocem natchnienia artysty. „Oby zawsze inspirowała CFO Roku do tak twórczej i owocnej pracy, jak ta za którą została nagrodzona.” – życzyła laureatowi Iwona D. Bartczak, szefowa Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

Wyróżnienie w tegorocznej edycji otrzymał Michał Wojtulewicz, wiceprezes, CFO w ASTOR.

W opinii Jury jest nieszablonowym dyrektorem, na równi dbającym o ludzi i firmę, zarządzającym finansami tak, aby wspierały jej partycypacyjny charakter. „Wielkie uznanie budzi przekazanie zarówno decyzyjności, jak i odpowiedzialności w zakresie finansów do jednostek biznesowych a zarazem skuteczne koordynowanie finansów na poziomie całej firmy.” – mówi Bartosz Radziszewski.

Michał Wojtulewicz tak charakteryzuje swój styl zarządzania: „Pierwsza zasada to dbanie o to, aby ludzie mogli realizować swoje cele i pragnienia w firmie. Aby robili to, co chcą, a nie to, co muszą. Tylko w ten sposób mogą czuć satysfakcję z pracy i spełniać się w niej. Wymaga to dialogu w ustalaniu celów i ścieżek rozwoju.” 

ASTOR jest dostawcą inteligentnych technologii dla przemysłu, marką technologiczną z polskim kapitałem, konsekwentnie budowana od 35 lat. ASTOR jest wiodącym dystrybutorem z wartością dodaną (VAD) w obszarze: automatyzacji, robotyzacji, oprogramowania przemysłowego oraz intralogistyki, z silnie rozwiniętą działalnością doradczą i edukacyjną. W Polsce reprezentuje globalne marki, m.in.: Emerson, Kawasaki Robotics, AVEVA, Epson, MiR, Agilox.  ASTOR obecny jest również m.in.: w Australii, Stanach Zjednoczonych, Arabii Saudyjskiej, Francji, Hiszpanii czy Niemczech.

Gala CFO Roku 2023 była częścią Konferencji „Azymut dla CFO”, którą dwa razy w roku organizuje Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Partnerami Konkursu są Generali Investments TFI (partner generalny) oraz Coface, EY i TDJ. Więcej informacji o partnerach https://cforoku.pl/partnerzy/

 

 

 

Zapraszamy do społeczności Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Formularz zgłoszeniowy jest tutaj https://kdfdialog.org.pl/abonament/

A tak wygląda pakiet na dobry początek 🙂