O dyrektorskich planach A i B w Poznaniu

Dzisiejsze spotkanie „Plan B dla dyrektora” w  Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog” w Poznaniu utwierdziło nas w przekonaniu, że warto ten program rozwijać, warto pokazywać różne ścieżki zawodowe i życiowe, różne postawy, choćby po to, aby zwiększyć determinację jednych w budowaniu takich alternatyw oraz innych w konsekwentym trzymaniu się planu A.

Na zakończenie spotkania – gdy zabrzmiał koncert życzeń co do aktywności klubu w tym zakresie – kilka osób powiedziało, że wartość tego spotkania dla nich polega właśnie na utwierdzeniu się w przekonaniu, że nie będą próbować innych ścieżek niż ta po której idą. Dla nich jest to wartość również cenna jak dla innych plan B.

Kto jest szczególnie zainteresowany tematem, prosimy aby dał znać poprzez formularz kontaktowy lub emailem do Iwony D. Bartczak lub Bartosza Radziszewskiego, a krótka notatka z tego spotkania znajduje się w serwisie publicystycznym dyrektorów Business Dialog  http://www.businessdialog.pl/profiles/blogs/kiedy-plan-b-jest-planem-a-i-inne-dyrektorskie-przypadki