Hydropolis z turystycznym Oskarem! – nasze miejsce we Wrocławiu

Wrocławskie centrum wiedzy o wodzie Hydropolis otrzymało tytuł najlepszego produktu turystycznego 2021 roku. Złoty Certyfikat wręczany przez Polską Organizację Turystyczną to najważniejsza nagroda w polskiej branży turystycznej, przyznawana za wkład w rozwój tego sektora usług w kraju.  

A to jest miejsce, gdzie spotyka się wrocławski oddział Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Miejsce jest komfortowe, sympatyczne i oryginalne! Wcześniej spotykaliśmy się w ArtHotelu na Kiełbaśniczej, które też godziwym miejscem jest, ale Hydropolis daje nam więcej przestrzeni, jest lepszy dojazd, no i mega historię, która zawsze jest częścią swobodnych rozmów dyrektorów,  zanim przejdziemy do automatyzacji, podatków czy innych takich „swoiskich” tematów 🙂

Konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT” organizowany przez Polską Organizację Turystyczną ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów miejsc w Polsce, a także ich popularyzację. Tegoroczne wyróżnienie trafiło do Hydropolis – jedynego w Polsce centrum wiedzy o wodzie i jednego z nielicznych tego typu miejsc na świecie. Wrocławska atrakcja w grudniu będzie świętować swoje 6. urodziny. Do tej pory miejsce odwiedziło ponad 1,5 mln zwiedzających.

Kilka fotek naszych i nie-naszych: