Rekomendujemy GPW Growth

Rozpoczęła się rekrutacja do drugiej edycji Akademii GPW Growth, przedsięwzięcia edukacyjnego Giełdy Papierów Wartościowych, w które jest zaangażowany Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” oraz społeczność przedsiębiorców i menedżerów Business Dialog.

Iwona D. Bartczak i Bartosz Radziszewski są w niej wykładowcami, a część uczestników pierwszej edycji wywodzi się właśnie z naszej rekomendacji.

– Głównym celem programu GPW Growth jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w budowaniu wartości firmy i wchodzeniu na nowy poziom rozwojowy. Program GPW Growth to przede wszystkim przekazywana wiedza praktyczna przez uznanych ekspertów rynkowych i doświadczonych przedstawicieli spółek giełdowych. Pozytywnym elementem jest integracja grupy, służąca nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych. Bardzo liczymy, że na bazie uczestników pierwszej i kolejnych edycji uda nam się stworzyć społeczność absolwentów GPW Growth, czyli krąg dzielących się wiedzą i wspierających się przedsiębiorców – powiedziała Izabela Olszewska, Członek Zarządu GPW.

We wtorek 21.07 rano odbędzie się spotkanie Business Dialog i KDF Dialog z zarządem GPW w celu  wypracowania wskazówek dla odnowienia strategii biznesowych firm w Polsce po doświadczeniach aktualnego kryzysu zdrowotnego i gospodarczego.

Więcej informacji o GPW Growth https://gpwgrowth.pl/