Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zwinność i zbroja – skalowanie biznesu. Warszawa

29 października 2019 - 09:00 - 11:00

Plan dnia:

godz. 9.00-11.00  Podsumowanie badania wśrod członków zarządów na temat „Zwinność i zbroja w biznesie. Między dziedzictwem IT a wymaganiami ekonomii” oraz dyskusja nad wynikami.

Najbardziej rozwinięte i nowoczesne firmy w Polsce znalazły się w pułąpce rozwojowej związanej z dziedzictwem rozwiązań informatycznych, które kiedyś dawały im przewagę, ale teraz często je hamują. Jak przezwyciężyć ograniczenia wynikające z tego dziedzictwa?

Rozwiązania organizacyjne i technologiczne zwiększające elastyczność i skalowalność biznesu. Zmiana skali biznesu to na przykład otwarcie nowego oddziału, nowego kanału sprzedaży, połączenie z inną firmą, sprzedaż części biznesu, otwarcie nowej linii produktowej lub zamknięcie istniejące, rozpoczęscie projektu badawczego, nowe parametry efektywności kapitału i biznesu związane z pojawieniem się nowego inwestora.

Nowoczesnego stanowiska pracy (łatwe i tanie do utworzenia, przeniesienia, likwidacji,  z narzędziami IT dostępnymi w chmurze, komfortowe dla pracownika gdziekolwiek jest).

Koszt i inne okoliczności takiej zmiany w dużej firmie.

Rejestracja na tę część konferencji https://evenea.pl/event/dfe-warszawa-29102019/

godz. 12.00-17.30  DFE Hackathon RPA  więcej informacji i możliwość rejestracji jako uczestnik zespołu konkursowego lub obserwator  http://hackathondfe.pl/

 

Szczegóły

Data:
29 października 2019
Godzina:
09:00 - 11:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Giełda Papierów Wartościowych
Książęca 4
Warszawa, Polska
+ Google Map