Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Relacje podatnika i fiskusa w cyfrowych czasach. Rzeszów

24 października 2019 - 08:00 - 17:00

Spotkanie w ramach programu „Cyfrowy fiskus  – szansa i ryzyko. Relacja podatnik – administracja państwowa w cyfrowych czasach.”  Program został przygotowany w Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Dlaczego firmy muszą gonić cyfryzującą się administrację państwową, a szczególnie fiskusa, który dzisiaj jest znacznie lepiej zinformatyzowany niż przeciętna firma w Polsce. Oznacza to, że o danej firmie czy transakcji czy kliencie wie znacznie więcej niż niż dana firma! Przychodzi nie tylko na kierunkową kontrolę, ale stale na bieżąco monitoruje działania podatnika. Co więcej, umie już przewidywać, co firma – jej zarząd – zrobi w najbliższej przyszłości. Oznaczać to może szanse na eliminację z rynku nieuczciwych firm i menedżerów, ale też bardziej niż dotąd blesne konsekwencje błędów, niedociągnięć czy lekkomyślności – kogokolwiek w firmie, nie tylko członków zarządów.

W dyskusji we Wrocławiu wspierać nas będzie  Magdalena Saja z firmy WTS&Saja WTS&Saja

1. Poziom cyfryzacji administracji państwowej, dedykowanej do obsługi i kontroli podatników versus poziom cyfryzacji podatników.

2. Rozpoznanie szans i zagrożeń wiążących się z cyfrowym fiskusem.

3. Działania zwiększające komfort kontaktów z fiskusem oraz bezpieczeństwa biznesu i zarządów firm.

4. Rozwiązania IT i praktyk organizacyjnych w firmie zapewniających zachowanie równowagi w stosunku do wiedzy cyfrowego fiskusa.

Więcej o programie http://cyfrowyfiskus.pl/

Zapraszamy do rejestrowania się na spotkanie https://evenea.pl/event/cf-rzeszow-24102019/

Szczegóły

Data:
24 października 2019
Godzina:
08:00 - 17:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Hotel Bristol
Kopernika 12/Rynek
Rzeszów, Polska
+ Google Map