Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ryzyka związane z kontrahentami – spadek popytu, bankructwa i upadłości. Lublin

10 lutego 2022 - 09:00 - 11:00

Styczniowe badanie w Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog” pokazało, że CFO uważają pogłębienie relacji z dostawcami za jeden z najważniejszych czynników oddziaływania na marże firm w 2022 r. Na czym polega zmiana reguł negocjacji z dostawcami?

10041547858?profile=RESIZE_584x

Z drugiej strony, rośnie zagrożenie pogorszeniem kondycji naszych kontrahentów ze względu na zmiany prawne czy geopolityczne czy walutowe.

A ponadto ubożenie społeczeństwa przełoży się na popyt, jeśli siła nabywcza konsumentów indywidualnych, ale też gospodarczych zmaleje w wyniku wprowadzanych zmian podatkowych, podwyżek cen paliw, energii, gazu.

Rośnie ryzyko bankructw i upadłości – a to niewątpliwie wpłynie na bezpieczne funkcjonowanie tych, którzy utrzymają się na rynku. Zmniejszy się wiarygodność naszych kontrahentów. Jak to monitorować, jak nad tym zapanować, żeby nie stracić pieniędzy chociażby z tytułu niemożności odzyskania swoich należności?

W spotkaniu weźmie udziała Dariusz Reda, lider zespołu „Liderzy przyszłości XXI” w programie Business Dialog „Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce” .

Rejestracja na spotkanie w serwisie dyrektorów Business Dialog  https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-10022022

Szczegóły

Data:
10 lutego 2022
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Hotel Lwów
Bronowicka 2
Lublin,
+ Google Map