Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Inauguracja krakowskiego oddziału Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

24 sierpnia 2021 - 16:00 - 19:00

Liderem krakowskiego oddziału KDF Dialog jest Robert Czarniewski, a zespół organizacyjny twórzy wraz z Natalią Mitręgą Kowalczyk i Cezarym Seligą.

Credo tego oddziału brzmi:

Tworzymy społeczność dyrektorów odpowiadających za finanse (a czasem i IT, zakupy, ryzyko, rozwój) w spółkach podlegających polskiemu prawodawstwu i działających w otoczeniu polskich instytucji (choć również globalnych i europejskich), co pozwala lepiej zrozumieć nasze problemy decyzyjne i podpowiedzieć sobie nawzajem dobre rozwiązania.

W nieformalnej atmosferze dzielimy się refleksjami, wiedzą i kontaktami, ale także świętujemy sukcesy i osiągnięcia. Czasem z całą powagą podejmujemy jakiś ważny problem, aby go dogłębnie poznać, jednak do tego służą głównie dedykowane programy i serwisy Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Na spotkaniach nikt nie prowadzi działalności handlowej czy marketingowej.

Działalność krakowskiego oddziału, podobnie jak wszystkich innych jest finansowana z abonamentów Klubowiczów (https://kdfdialog.org.pl/abonament/).

Spotykamy się popołudniu w miejscach niebanalnych na dwie trzy godziny. Podczas spotkania inauguracyjnego sprawdzimy jak bardzo zmienił się Browar Tenczynek dawniej hr. Adama Potockiego, a obecnie Janusz Palikota.

Rejestracja na spotkanie w serwisie Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-24082021

Szczegóły

Data:
24 sierpnia 2021
Godzina:
16:00 - 19:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Browar Tenczynek
k. Krakowa, + Google Map