Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Projekty wspierające model biznesowy, czyli wyznaczanie priorytetów. Katowice

25 sierpnia 2021 - 09:00 - 11:00

1. W projektach planowane są głównie wydatki na ich realizację, ale czasami jesteśmy zaskakiwani, że do utrzymania/wykorzystania produktów projektów musimy jeszcze wydać dodatkowe środki (np. koszty umów wsparcia z dostawcami IT, koszty gwarancji). Wybierając projekty warto mieć pełną informację, zarówno o wydatkach na dostarczenie projektu, jak i kosztach utrzymania produktów projektu na wybrany okres, np. 5 lat (tzw. TCO).

2. Zgłaszanych jest wiele potrzeb projektowych, ale nie do końca wiemy, czy warto w nie inwestować, zwłaszcza że w aktualnej sytuacji trudno planować długofalowo. Jak wybrać te najlepsze, dopasowane do naszej strategii/modelu biznesowego i konkretnych szybko zmiennych warunków biznesowych?

3. Jak szybko sprawdzić, czy wybrane przez nas projekty są możliwe do realizacji? Czyli czy mamy wystarczającą ilość środków finansowych w poszczególnych obszarach budżetowych oraz czy mamy dostępnych pracowników?

4. Projekty i operacje – właściwe proporcje zaangażowania pracowników. Policzalność pracy – czasu i kosztów – na projekty osób o różnych statusie: pracowników kluczowych, zewnętrznych ekspertów, własnych ekspertów i specjalistów, itd.

Porozmawiamy o tym na naszym spotkaniu ze wsparciem ekspertów firmy  Hadrone, partnera Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Rejetracja w serwisie dyrektorów Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-25082021

Szczegóły

Data:
25 sierpnia 2021
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Hotel Angelo
Sokolska 24
Katowice, Polska
+ Google Map