Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Praca operacyjna a zaangażowania w projekty – poprawne obliczenia, właściwe proporcje

20 maja - 15:00 - 17:00

Nasze spotkanie 8.04 na temat ustalania priorytetów w portfelu projektów zakończyliśmy pytaniami o właściwy podział czasu pracowników na pracę operacyjną, czyli podstawowe obowiązki oraz zaangażowanie w projekty. Na tym spotkaniu będziemy kontynuować naszą rozmowę, rozpoczynając od takich menedżerskich pytań i dylematów:

  1. Nie mam wiedzy, co tak naprawdę robią moi „drodzy” ludzie, którzy generują tak duże koszty w mojej organizacji. Chciałbym widzieć zarówno rzeczywistą, jak i planowaną i prognozowaną „utylizację” czasu pracy, najchętniej w podziale na poszczególne projekty i działalność operacyjną.
  2. Chciałbym mieć bieżący wgląd w przyszłe potrzeby w zakresie angażowania ludzi do projektów, żeby móc lepiej planować wydatki na ludzi (zmiany w zatrudnieniu i bodyleasingu).
  3. Chciałbym, aby w budżecie projektów były uwzględniane także koszty czasu pracy naszych pracowników, bo oni nie są „darmowi”. Koszty mogłyby być naliczane na podstawie stawek lub kosztów rzeczywistych, żebym widział pełne koszty projektu (zarówno planowane, rzeczywiste, jak i prognozowane).

W rozmowie będą nas wspierać – jak poprzenio – eksperci  Hadrone , partnera KDF Dialog.

Spotkanie w cyklu „Czas – odzyskiwanie!”

Rejestracja na spotkanie w Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-20052021

Szczegóły

Data:
20 maja
Czas:
15:00 - 17:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce

online