Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Osobisty kapitał zawodowy – jak go dobrze zainwestować? Sopot

7 grudnia - 09:00 - 11:00

Jest to kolejne spotkanie w cyklu spotkań i działań z Partnerami Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” – m.in. Arthur Hunt i TDJ – dotyczących rozwoju zawodowego, awansu, rekrutacji, autorytetu i marki osobistej.

12263845495?profile=RESIZE_400xNa spotkaniu w Sopocie będzie nas wspierała swoją wiedzą Dorota Grudzień, dyrektor zarządzający Arthur Hunt

Zagadnienia:

1.       Nasza wiedza, doświadczenie, marka to kapitał. Jak powinien pracować? Jak go wyceniać, czy to tylko negocjacje wynagrodzenia? Jaka praca najemna jest niewystarczającą inwestycją dla tego kapitału? Jak inaczej można nim zarządzić?

2.       Dystrybucja swojej wiedzy finansowej do nie-finansistów w firmie. Optymalny model takiego partnerstwa. Jak zyskiwać, wzmacniać swoją pozycję dzieląc się wiedzą?

3.       Sukcesja, czyli wychowywanie następcy na swoje stanowisko. Jeśli sukcesja nastąpi, to zmienić pracodawcę czy zmienić rolę? Kiedy to jest dobra zasada z punktu widzenia firmy i z punktu widzenia dyrektora?

Rejestracja na spotanie w serwisie społecznościowym Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-07122023

Szczegóły

Data:
7 grudnia
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Sopot