Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Konferencja „Azymut dla CFO”. Warszawa

6 marca - 09:30 - 17:00

Rejestracja na konferencję TUTAJ

Wiosenna konferencja „Azymut dla CFO” – organizowana przez Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” – jest prestiżowym wydarzeniem, które od lat skupia środowisko biznesowe w celu poznania, docenienia i twórczego udoskonalenia najlepszych praktyk i projektów, realizowanych w firmach w Polsce. Dyrektorzy zarządzajacy i finansowi oraz eksperci ekonomii, finansów, technologii cyfrowych, relacji społecznych i rozwoju osobistego prowadzą inspirujące prezentacje i panele dyskusyjne.

Uczestnicy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i nawiązać cenne kontakty z innymi profesjonalistami z branży.Konferencja służy również wyrobieniu sobie opinii na temat najnowszych trendów i wyzwań w gospodarce oraz zbudowaniu silnych relacji biznesowych.

Udział w tej Konferencji jest obowiązkowym elementem budowy marki osobistej dyrektora finansowego.

W programie:

1. Prezentacja przez CFO trzech wybranych projektów w obszarze automatyzacji i AI oraz dyskusja „Przygotowanie firmy do pierwszych wdrożeń AI. Co musi wiedzieć CFO, aby dobrze wybierał i wspierał te projekty, żeby nie był ani ryzykantem, ani hamulcowym?”  Jak prowadzić komunikację z pracownikami, którzy mogą czuć się zagrożeni tymi aplikacjami? Na co zwracać uwagę szukając partnera do takich projektów? Jaki poziom zarządzania danymi wymagany jest dla wdrożenia z sukcesem aplikacji z komponentem AI?

2. Wystąpienie eksperckie. „Zwiększanie produktywności w firmie dzięki automatyzacji.” Zmiana technologiczna i organizacyjna – dobre praktyki wdrożeń. Automatyzacja i AI zastępuje ludzi w niektórych czynnościach oraz wzmacnia w innych, czyniąc ich zdolnymi do robienia nowych rzeczy, do dodawania wartości i skali firmom i projektom. Nowe kompetencje i role specjalistów, których zadania uległy automatyzacji.

3. Wystąpienie eksperckie. „Nowa regulacja business judgment rule w Kodeksie spółek handlowych – skutki praktyczne oraz wpływ na rozliczenia finansowe i podatkowe”

4. Panel dyskusyjny „Czy finanse firmy giełdowej to są takie same finanse jak każdej innej firmy?” 

5. Panel dyskusyjny „Wpływ złej sytuacji gospodarczej Niemiec na polski biznes – zagrożenia, straty i okazje.” Niemiecka produkcja przemysłowa  spada kolejny miesiąc z rzędu. Wydaje się, że słabość niemieckiego przemysłu wywiera efekt domina na gospodarki Europy Środkowo-Wschodniej powiązane z niemieckim sektorem samochodowym. Produkcja przemysłowa Węgier spadła w listopadzie o 5,8% rocznie, a produkcja przemysłowa Czech spadła w listopadzie o 2,7% rok do roku. W Polsce ten spadek wyniósł mniej niż 1%. Czy oznacza to coraz mniejsze uzależnienie polskiej gospodarki od niemieckiej?

6. Panel dyskusyjny „Dobre praktyki w przypadku konfliktu interesów prywatnych i służbowych”.  Konflikt interesów jest to wzajemne przenikanie się interesów własnych i służbowych, a najczęściej dzieje się, gdy jedna ze stron zaspokaja swoje potrzeby kosztem drugiej strony. Przykładem takiego konfliktu jest odpłatne świadczenie usług przez pracownika lub menedżera na rzecz innych podmiotów niż jego firma w obszarach pokrywających się z zakresem obowiązków pracownika/menedzera lub działalnością firmy.

Uhonorowanie trzech CFO wyróżnieniem AI Digital Finance Excellence

Wyróżnienie Fundacji KDF dla przedstawiciela mediów najbardziej cenionego przez CFO

Hyde Park

Networking

Udział w Konferencji jest bezpłatny dla posiadaczy abonamentu Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” . Rejestrując sie na konferencję, można jednocześnie wykupić abonament klubowy.

Rejestracja na konferencję TUTAJ

Partnerzy Konferencji:

 

Szczegóły

Data:
6 marca
Godzina:
09:30 - 17:00

Miejsce wydarzenia

Giełda Papierów Wartościowych
Książęca 4
Warszawa, Polska
+ Google Map