Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rozpoznanie ryzyka w niepewnym świecie – konferencja Country Risk. Warszawa

3 października 2023 - 09:00 - 17:00

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest Partnerem cyklicznego wydarzenia organizowanego przez Coface, czyli Konferencji Country Risk poświęconej ograniczaniu ryzyka w międzynarodowych i krajowych transakcjach handlowych oraz wspieraniu bezpiecznego rozwoju polskich przedsiębiorstw. Natomiast Coface jest Partnerem Konkursu CFO Roku 2023, którego finał był na Konferencji i Gali 22.09 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wszyscy CFO, uczestniczący Konferencji i Gali CFO Roku 2023 otrzymają bezpłatny bilet na Konferencję Country Risk. Otrzymają go również dyrektorzy finansowi, którzy w Business Dialog potwierdzą obecność na Country Risk TUTAJ.

Rośnie liczba przedsiębiorstw, które już obecnie odczuwają, że niedostateczny popyt, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym, jest istotną barierą w prowadzeniu działalności biznesowej. W niepewnym otoczeniu biznesowym jeszcze bardziej istotne staje się szybkie zidentyfikowanie i rozpoznanie ryzyka, a następnie odpowiednie zaadaptowanie do zmieniających się warunków rynkowych. A te nadal pozostaną wymagające. Nawet jeżeli rok 2024 przyniesie poprawę koniunktury gospodarczej, sytuacja płynnościowa polskich firm może być trudna, na co już obecnie wskazuje dynamicznie rosnąca liczba niewypłacalności przedsiębiorstw.

Konferencja Country Risk dostarczy wiedzy jak sobie radzić w takich okolicznościach. A KDF Dialog przygotował debatę:

Panel CFO: Jak zmieniło się podejście dyrektorów finansowych do ryzyka w ostatnich latach.
Dyskusja z praktykami nt. doświadczeń i rozwiązań w różnych branżach.
Olga Panek, wiceprezes zarządu ds. finansowych FERRO
Mariusz Grajda, CFO CE Region ESTEE LAUDER
Maciej Grzegorczyk, CFO, wiceprezes zarządu BLEJKAN
Grzegorz Kucia, prezes zarządu PONAR ŻYWIEC
Prowadzenie – Iwona D. Bartczak i Bartosz Radziszewski, Klub Dyrektorów Finansowych DIALOG
12227989875?profile=RESIZE_710x
Rejestracja na wydarzenie w celu otrzymania kodu do bezpłatnego biletu  https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-03102023

Szczegóły

Data:
3 października 2023
Godzina:
09:00 - 17:00

Organizator

Coface
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Warszawa