Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Organizacja rozproszona – nowe doświadczenia. Rekomendacje w obszarze procesów i cloud computing.

29 września 2020 - 09:00 - 11:00

Ostatnie miesiące sprawiły, że powrócił ze zdwojoną siłą temat efektywnego i bezpiecznego funkcjonowania organizacji rozproszonej. Jest szczególnie trudny dla tych organizacji, które dotychczas doświadczenia w zarządzaniu rozproszonym nie posiadały.  
Globalne korporacje miały całe dekady i zwarte szeregi specjalistów, dedykowane zasoby IT oraz znaczne zasoby finansowe, by skutecznie wdrożyć modele komunikacji, obiegu informacji czy polityki bezpieczeństwa w swoich organizacjach. Zgoła inaczej sytuacja wygląda w przypadku firm czy instytucji, które dotychczas nie stosowały takiego modelu pracy, a z dnia na dzień zostały postawione w nowej rzeczywistości. A wyzwań i problemów jest wiele.  Poczynając od komunikacji, przez zarządzanie pracą, dokumentami, na bezpiecznym dostępnie do systemów i infrastruktury kończąc.
Rekomendacje postępowania przedstawimy na spotkaniu 
Potrzeby firm: zapewnienie w pełni wydajnej, wysoko-dostępnej i bezpiecznej infrastruktury fizycznie dostępnej regionalnie, dostęp do wysokiej jakości specjalistów IT, możliwość rozliczania dostępu i wsparcia technicznego w sposób elastyczny, gwarancja zapewnienia wysokiej dostępności do systemów, obniżenie kosztów infrastruktury oraz działów IT.
Co stoi na przeszkodzie?
Problemy firm: przestarzała infrastruktura wewnętrzna, brak odpowiedniego know-how do budowania bezpiecznej infrastruktury, wysokie koszty rozbudowy i utrzymania własnych serwerowni, wysokie koszty utrzymania własnych działów IT.
Przykład rozwiązania na podstawie case study.
Rejestracja w serwisie dyrektorów Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/dfe-14072020

Szczegóły

Data:
29 września 2020
Godzina:
09:00 - 11:00
Wydarzenie Tagi:

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Giełda Papierów Wartościowych
Książęca 4
Warszawa, Polska
+ Google Map