Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Inauguracja II edycji Cyfrowego Fiskusa. Data Governance – jako podstawowy warunek bezpieczeństwa podatnika. Warszawa

12 grudnia 2019 - 09:00 - 11:00

Program Klubu Dyrektorów Finansowych “Dialog” www.kdfdialog.org.pl

  1. Niektóre wnioski i rekomendacje wynikające z pierwszej edycji programu Cyfrowy Fiskus, wspierającego dyrektorów i firmy w prawidłowych i bezpiecznych relacjach z administracją skarbową.
  2. Wymiar regulacyjny zarządzania danymi w zakresie AML. Ustawa o AML – wymagania regulacyjne fiskusa vs. obszary ryzyka w zarządzaniu danymi. Weryfikacja Beneficjentów Rzeczywistych – wymóg ustawowy vs. możliwości operacyjne i techniczne. Koszty i korzyści
  3. Data Governance – dlaczego dzisiaj jest kluczowe z perspektywy biznesowej, operacyjnej i prawnej, kto powinien być właścicielem tego tematu w firmie.
  4. Strategia zarządzania danymi – Procesy-Organizacja-Model informacyjny. Dlaczego firma potrzebuje dojrzałego DG? Cel strategiczny i cele taktyczne
  5. Od czego zacząć? Jak przeprowadzić organizację przez proces implementacji DG? Jak technologia wspiera DG? Ludzie – kluczowy element DG.
  6. Model procesu Master Data Management. Korzyści zarządcze, biznesowe i prawne wynikające z usystematyzowania zarządzania danymi podstawowymi. Wsparcie technologiczne AML.  Case study wybranej firmy (rozproszone systemy, rozległa struktura organizacyjna, wymagane zintegrowanie danych podstawowych nie tylko z punktu widzenia biznesowego, ale i regulacyjnego).

Naszą rozmowę będą wspierać eksperci z firmy BI Insigth www.biinsight.pl, partnera programu Cyfrowy Fiskus.

Rejestracja na spotkanie tutaj

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2019
Godzina:
09:00 - 11:00
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Giełda Papierów Wartościowych
Książęca 4
Warszawa, Polska
+ Google Map