Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rozwój! Nie tylko wzrost. Szczecin

23 stycznia 2020 - 09:00 - 11:00

Spotkanie w programie Digital Finance Excellence http://www.dfe.org.pl , realizowanym przez Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog”

Rozwój firmy i biznesu to nie tylko wzrost, np. wzrost sprzedaży, udziału w rynku, liczby produktów, zasięgu terytorialnego. Rozwój polega na zwiększającej się zdolności wytwarzania coraz większej ilości towarów i usług tymi samimi zasobami (kapitału, ludzi, majątku, czasu…) I będą to towary i usługi rentowne, a kapitał spółki nie zmniejszy się. Wzrost biznesu wymaga sfinansowania, co często jest przyczyną porażki biznesowej, jeśli firma nie jest profesjonalnie zorganizowana i zarządzana.

Rozwój to proces ukierunkowanych zmian w celu osiągnięcia doskonalszych form lub bardziej zaawansowanych, złożonych, wyższych form organizacji, metod czy stanów np. wielkości (wartości, ilości itp.).
Celem jest więc nie tyle wzrost, co rozwój, również taki który umożliwi bezpieczne i korzystne skonsumowanie wzrostu.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać o rozwiązaniach organizacyjnych i technologicznych zwiększających elastyczność i skalowalność biznesu. Zmiana skali biznesu to na przykład otwarcie nowego oddziału, nowego kanału sprzedaży, połączenie z inną firmą, sprzedaż części biznesu, otwarcie nowej linii produktowej lub zamknięcie istniejące, rozpoczęcie projektu badawczego, nowe parametry efektywności kapitału i biznesu związane z pojawieniem się nowego inwestora.

Prosimy o rejestrację na spotkanie  https://evenea.pl/event/dfe-szczecin-23012020/

Szczegóły

Data:
23 stycznia 2020
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Stara Rzeźnia
Wendy 14
Szczecin, Polska
+ Google Map