Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Relacje podatnika i fiskusa w cyfrowych czasach. Gdańsk

24 września 2019 - 09:00 - 11:00

Spotkanie w ramach programu „Cyfrowy fiskus  – szansa i ryzyko. Relacja podatnik – administracja państwowa w cyfrowych czasach.”  Program został przygotowany w Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Dlaczego firmy muszą gonić cyfryzującą się administrację państwową, a szczególnie fiskusa, który dzisiaj jest znacznie lepiej zinformatyzowany niż przeciętna firma w Polsce. Oznacza to, że o danej firmie czy transakcji czy kliencie wie znacznie więcej niż niż dana firma! Przychodzi nie tylko na kierunkową kontrolę, ale stale na bieżąco monitoruje działania podatnika. Co więcej, umie już przewidywać, co firma – jej zarząd – zrobi w najbliższej przyszłości. Oznaczać to może szanse na eliminację z rynku nieuczciwych firm i menedżerów, ale też bardziej niż dotąd blesne konsekwencje błędów, niedociągnięć czy lekkomyślności – kogokolwiek w firmie, nie tylko członków zarządów.

W dyskusji we Wrocławiu, a także w całym programie wspierać nas będzie  Magdalena Saja z firmy WTS&Saja WTS&Saja

1. Poziom cyfryzacji administracji państwowej, dedykowanej do obsługi i kontroli podatników versus poziom cyfryzacji podatników.

2. Rozpoznanie szans i zagrożeń wiążących się z cyfrowym fiskusem.

3. Działania zwiększające komfort kontaktów z fiskusem oraz bezpieczeństwa biznesu i zarządów firm.

4. Rozwiązania IT i praktyk organizacyjnych w firmie zapewniających zachowanie równowagi w stosunku do wiedzy cyfrowego fiskusa.

Więcej o programie http://cyfrowyfiskus.pl/

Rejestracja na wdarzenie https://evenea.pl/event/cf-gdansk-24092019/

Szczegóły

Data:
24 września 2019
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Restauracja Ołowianka
Ołowianka 3a
Gdańsk, Polska
+ Google Map