Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CFO – redefinicja roli i nowe kompetencje. Warszawa

31 marca 2022 - 09:00 - 11:00

W pierwszej połowie roku w Klubie Dyrektorów Finansowych „Dialog” robimy solidny przegląd kompetencji, które dzisiaj są konieczne, aby CFO wypełnił pokładane w nim nadzieje i też wykorzystał szanse, które podsuwają mu okoliczności biznesowe. A bardzo mu sprzyjają!

Im bardziej usprawnimy i zautomatyzujemy procesy finansowe, tym finanse uzyskają większą zdolność do przyjęcia szerszej roli we wspieranie biznesu. Być może księgowość już w ogóle powinna się znaleźć poza zainteresowaniem finansowych, którzy raczej przeniosą swoją uwagę na wspieraniu menedżerów poszczególnych obszarów w wypracowaniu przez nich lepszych wyników.

Aby zwiększyć rentowność w wolniejszym wzroście rynków, turbulencjach podażowych, zmianach wymagań klientów,  przedsiębiorstwa potrzebują lepszych i szybciej uzyskiwanych informacji zarządczych. CFO jest w stanie zapewnić większość tej analizy. Jest właścicielem najważniejszego procesu w firmie: zbierania, przetwarzania i dystrybucji informacji. Procesy, którymi zarządza, przebiegają w poprzek wszystkich działów w firmie.

CFO będzie zdolny do takiej roli, jeśli kompetencje finansowe uzupełni o kompetencje w technologiach takich jak chmura, integracja systemów, automatyzacja, Big Data i machine learning.

Coraz większego znaczenia nabiera też zarządzanie w środowisku wielopokoleniowym, umiętność podnoszenia efektywności pracy w takich zespołach.

Rejestracja w serwisie Business Dialog

Szczegóły

Data:
31 marca 2022
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Giełda Papierów Wartościowych
Książęca 4
Warszawa, Polska
+ Google Map