Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Osobisty kapitał zawodowy – jak go dobrze zainwestować? Katowice

24 października 2023 - 09:00 - 11:00

Tym spotkaniem rozpoczynamy cykl spotkań i działań z Partnerami Klubu – m.in. Arthur Hunt i TDJ – dotyczących rozwoju zawodowego, awansu, rekrutacji, autorytetu i marki osobistej.

Podczas rozmowy w Katowicach będzie nas wspierał swoją wiedzą Michał Ciszek,  wiceprezes zarządu, Chief People Officer w TDJ.

Mieliśmy już okazję słyszeć gopodczas Konferencji i Gali CFO Roku 2023 podczas debaty „Rola CFO w zarządzaniu zmianami.” Oto skrót tej debaty

1.       Nasza wiedza, doświadczenie, marka to kapitał. Jak powinien pracować? Jak go wyceniać, czy to tylko negocjacje wynagrodzenia? Jaka praca najemna jest niewystarczającą inwestycją dla tego kapitału? Jak inaczej można nim zarządzić?

2.       Dystrybucja swojej wiedzy finansowej do nie-finansistów w firmie. Optymalny model takiego partnerstwa. Jak zyskiwać, wzmacniać swoją pozycję dzieląc się wiedzą?

3.       Sukcesja, czyli wychowywanie następcy na swoje stanowisko. Jeśli sukcesja nastąpi, to zmienić pracodawcę czy zmienić rolę? Kiedy to jest dobra zasada z punktu widzenia firmy i z punktu widzenia dyrektora?

Rejestracja na spotkanie w serwisie społecznościowym Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-24102023

Szczegóły

Data:
24 października 2023
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Katowice