Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Lepsza płynność finansowa – skuteczne działania. Wrocław

10 czerwca 2022 - 09:00 - 11:00

Płynność finansowa, zapotrzebowanie na gotówkę, inflacja to są tematy, które nasza społeczność wskazuje jako zyskujące na ważności. Tym spotkaniem zaczynamy wypracowywać odpowiednie rekomendacje do zarządzenia tym obszarem, a potem będziemy kontynuować w naszych przedsięwzięciach zaplanowanych na drugie półrocze.

Już mocno zaawansowane są przygotowania do Forum Dyrektorów Finansowych 6-7.10, organizowanego przez ADN Akademia i KDF DIALOG, na którym uhonorujemy dyrektorów finansowych, którzy w 2021 lub 2022 roku zrealizowany projekt lub innego działanie, które wymiernie wpłynęło na sytuację biznesową firmy i jej możliwości rozwoju, a szczególnie na zachowanie lub poprawienie płynności finansowej.

Zapraszamy dyrektorów, którzy chcieliby opowiedzieć o takim swoim przedsięwzięciu, a także tych którzy szukają dobrych pomysłów na poprawę płynności finansowej.  Podzielimy się tymi rekomendacja, które już zebraliśmy.

Forum poprowadzi Iwona D. Bartczak, Jury przewodniczączyć będzie Bartosz Radziszewski. Informacje o Forum  forum-dyrektorfinansowy.pl

Rejestracja na spotkanie w Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-10062022

Szczegóły

Data:
10 czerwca 2022
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Hydropolis
ul. Na Grobli 17
Wrocław,
+ Google Map