Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Projekty wspierające model biznesowy, czyli wyznaczenie priorytetów

8 kwietnia 2021 - 15:00 - 17:00

1. W projektach planowane są głównie wydatki na ich realizację, ale czasami jesteśmy zaskakiwani, że do utrzymania/wykorzystania produktów projektów musimy jeszcze wydać dodatkowe środki (np. koszty umów wsparcia z dostawcami IT, koszty gwarancji). Wybierając projekty chciałbym mieć pełną informację, zarówno o wydatkach na dostarczenie projektu, jak i kosztach utrzymania produktów projektu na wybrany okres, np. 5 lat (tzw. TCO).

2. Zgłaszanych jest wiele potrzeb projektowych, ale nie do końca wiemy, czy warto w nie inwestować. Jak wybrać te najlepsze, dopasowane do naszej strategii/modelu biznesowego?

3. Jak szybko sprawdzić, czy wybrane przez nas projekty są możliwe do realizacji? Czyli czy mamy wystarczającą ilość środków finansowych w poszczególnych obszarach budżetowych oraz czy mamy dostępnych pracowników?

Porozmawiamy o tym na naszym spotkaniu ze wsparciem ekspertów firmy  Hadrone, partnera Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

Odbędzie sie w aplikacji zoom.   Rejestracja w serwisie Business Dialog  https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-08042021

Szczegóły

Data:
8 kwietnia 2021
Godzina:
15:00 - 17:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

online