Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

CFO 2022 – w jakie inicjatywy zaangażuje się najbardziej? Poznań

7 grudnia 2021 - 09:00 - 11:00

Zapytaliśmy w dyrektorów finansowych w jakie przedsięwzięcia w przyszłym roku zaangażują się najbardziej, poza dobrze znanymi niezmiennymi obowiązkami. Uzyskaliśmy następuję odpowiedzi:

9850143063?profile=RESIZE_584x

Na spotkaniu zastanowimy się, dzięki jaki przedsięwzięciom można zrealizować szczególnie punkt pierwszy, czyli poprawa jakości danych.  Jakie działania organizacyjne, informatyczne, personalne podniosą jakość danych i efektywność ich przetwarzania? W jaki sposób dyrektor finansowy powinien się w nie zaangażować?

Przypuszczamy, że praca zdalna lub hybrydowy sposób pracy – zdalny i biurowy – mógł przyczynić się do wielu błędów i niedociągnięć w tym zakresie. Czy zatem w pierwszej kolejności powinniśmy przeorganizować, usprawnić i scyfryzować obieg dokumentów?

Czy może  kluczem do sukcesu jest właściwa organizacja nie tylko samego obiegu dokumentów w firmie, ale całego procesu zakupowego? Lub innego, jakiego?

Jeśli tak, to w jaki sposób przyczyni się do podniesienia jakości i efektywności naszych działań oraz dostarczanych danych?

Naszą dyskusję będzie wspierał Mateusz Borowiak z firmy Exact

Rejestracja  w serwisie Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/kdfdialog-07122021

Szczegóły

Data:
7 grudnia 2021
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Hotel HP Park
ul. Baraniaka 77
Poznań, Poland
+ Google Map