Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rozwój, nie tylko wzrost. Warunki do skalowania biznesu. DFE Trójmiasto

10 grudnia 2019 - 09:00 - 11:00

DFE

Rozwój firmy i biznesu to nie tylko wzrost, np. wzrost sprzedaży, udziału w rynku, liczby produktów, zasięgu terytorialnego. Rozwój polega na zwiększającej się zdolności wytwarzania coraz większej ilości towarów i usług tymi sami zasobami (kapitału, ludzi, czasu, majątku…). I będą to towary i usługi rentowne, a kapitał spółki nie zmniejszy się. Wzrost biznesu wymaga sfinansowania, co często jest przyczyną porażki biznesowej, jeśli firma nie jest profesjonalnie zorganizowana i zarządzana.

Rozwój to proces ukierunkowanych zmian w celu osiągnięcia doskonalszych form lub bardziej zaawansowanych, złożonych, wyższych form organizacji, metod czy stanów np. wielkości (wartości, ilości itp.).

Celem jest więc nie tyle wzrost, co rozwój, również taki który umożliwi bezpieczne i korzystne skonsumowanie wzrostu.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać o rozwiązaniach organizacyjnych i technologicznych zwiększających elastyczność i skalowalność biznesu. Zmiana skali biznesu to na przykład otwarcie nowego oddziału, nowego kanału sprzedaży, połączenie z inną firmą, sprzedaż części biznesu, otwarcie nowej linii produktowej lub zamknięcie istniejące, rozpoczęcie projektu badawczego, nowe parametry efektywności kapitału i biznesu związane z pojawieniem się nowego inwestora.

W dyskusji będą nas wspierać m.in. eksperci Chmury Krajowej www.chmurakrajowa.pl

Zapraszamy do rejestracji – rejestracja

Rejestracja

Szczegóły

Data:
10 grudnia 2019
Godzina:
09:00 - 11:00
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/event/dfe-sopot-10122019/

Organizator

KDF Dialog
Adres e-mail:
iwona_bartczak@businessdialog.pl

Miejsce wydarzenia

Villa Sedan
Generała Kazimierza Pułaskiego 18-20
Sopot, 81-762 Polska
+ Google Map