Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gdzie szukać środków na nowe lub przyspieszone projekty IT podczas gdy budżet IT pozostaje na tym samym poziomie?

21 października 2021 - 09:00 - 11:00

Po rundzie kilkunastu wakacyjnych spotkań w oddziałach Klubu i rozmowach o priorytetach, ograniczeniach i szansach, spodziewamy się, że budżety IT w przyszłym roku nie zmaleją, ale też raczej nie wzrosną. Ale według wniosków z tych rozmów i  dodatkowo przeprowadzonego przez nas badania, wiemy, że na pewno zmienią się priorytety, a nowe będą kosztowniejsze – twierdzi tak 51% naszych respondentów.

Gdzie szukać środków na nowe lub przyspieszone projekty? W tym poście w serwisie programu Digital Finance Excellence „Budżety IT nie będą większe, ale mogą być sprytniejsze” https://dfe.org.pl/budzety-it-nie-beda-wieksze-ale-moga-byc-sprytniejsze/  znajduje się kalkulator Rimini Street.

Koszty utrzymania i wsparcia systemów ERP znacznie wykraczają poza roczne opłaty za utrzymanie, które stanowią jedynie „wierzchołek góry lodowej”. Zazwyczaj obejmują one też koszty aktualizacji, pomocy technicznej dla spersonalizowanych rozwiązań w zakresie utrzymania kastomizacji oraz personelu firmy przypisanego do technicznej obsługi wsparcia. Można to zmienić. Ile zyskać można obliczyć za pomocą tego kalkulatora.

Porozmawiamy o tym na spotkaniu.

Dyrektorom, którzy będą zainteresowani omówieniem analizy otrzymanej po skorzystaniu z kalkulatora, pomożemy w interpretacji wyników.

Rejestracja w serwisie dyrektorów Business Dialog https://businessdialog.pl/wydarzenia/dfe-2102021

Szczegóły

Data:
21 października 2021
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

Hydropolis
ul. Na Grobli 17
Wrocław,
+ Google Map