Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rejestracja czasu pracy jako narzędzie do komunikacji i obiektywnej oceny

24 listopada 2020 - 15:00 - 17:00

Omówimy następujące zagadnienia:

W każdej sytuacji firmy muszą zmniejszać poziom marnotrawstwa i lepiej kontrolować wykorzystanie każdego zasobu, również czasu. Nie da się tego zrobić inaczej niż rejestrując wykonywane przez pracowników czynności w czasie rzeczywistym w zintegrowanym systemie komputerowym.

Trzeba spowodować, aby pracownicy  rozumieli i akceptowali taki sposób rozliczania, to znaczy byli przekonani, że jest obiektywny, precyzyjny i sprawiedliwy. Dzięki temu zarówno firma jak i oni sami odniosą korzyści (optymalizacja produkcji, większy komfort i kultury pracy, możliwość pracy zdalnej).

Zebranymi danymi nie można manipulować, co gwarantuje  obiektywne oceny. Wyznaczone cele i delegowane zadania są jasne i precyzyjne.

Kontrola stanu parametrów procesu (statusy procesu) w czasie rzeczywistym daje ogromne korzyści w zarządzaniu.  Kryteria oceny są znane i akceptowane.

W rozmowie będzie nas wspierał Wojciech Jędrzejewski, CEO Tisoft. Polecamy krótki wywiad z nim w serwisie programu Digital Finance Excellence https://dfe.org.pl/rejestracja-czasu/ 

Rejestracja na spotkanie w serwisie dyrektorów Business Dialog  https://businessdialog.pl/wydarzenia/dfe-24112020

Szczegóły

Data:
24 listopada 2020
Godzina:
15:00 - 17:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

online