Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Integracja systemów w sytuacji zdalnego działania firmy – diagnoza problemów i propozycje rozwiązań

21 kwietnia 2020 - 09:00 - 11:00

Zapewnienie pełnej dostępności do systemów informatycznych przedsiębiorstwa jako konieczny element w zapewnieniu możliwości zdalnego działania firmy. Diagnoza problemów, propozycje rozwiązań, przykłady użycia.

Problemy firm: brak integracji pomiędzy systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi w firmach jako przeszkoda w uzyskaniu automatyzacji obsługi procesów, obiegu informacji, a w konsekwencji trudność ich obsługi w formie zdalnej. Brak spójności obrazu zgromadzonych danych w różnych systemach, utrudnione możliwości analityczne. Wysoki koszt wejścia w nowe systemy informatyczne. Trudności techniczne i bariera kosztowa w integracji obecnie posiadanych rozproszonych systemów.

Rozwiązania: odpowiednie opisanie procesów wewnętrznych, wybór odpowiedniego systemu, który najpełniej obejmie firmę i zapewni skalowalność, właściwe zmapowanie procesów na system informatyczny, zapewnienie bezpiecznego i wydajnego dostępu do systemu, model subskrypcyjny dostępu jako bardziej elastyczny kosztowo na obecne czasy.

Przykład rozwiązania na podstawie case study

Spotkanie w klubowym programie Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”, rejestracja i link do wideospotkania Zoom  https://businessdialog.pl/wydarzenia/dfe-21042020

Szczegóły

Data:
21 kwietnia 2020
Godzina:
09:00 - 11:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

online