Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Rekomendacje do zarządzania bardzo zmiennymi procesami

2 lutego 2021 - 15:00 - 17:00

Współczesne czasy spowodowały przeniesienie pracy i operacji do Internetu w wielokrotnie większym stopniu niż jeszcze rok temu. Sam ten fakt powoduje kolejne zwielokrotnienie wydarzeń i procesów oraz powiązań między nimi w przestrzeni cyfrowej, a to z kolei powoduje, że człowiek – menedżer czy specjalista – przestaje być zdolnym do zarządzania poszczególnymi obszarami biznesu. Musi oddać część swojej funkcji zarządczej systemom informatycznych, które będą automatycznie zarządzać.

Zmiana jednego procesu czy sposobu działania wpływa na szereg innych procesów i czynności np. pozyskiwania i wyboru klientów, komunikacji z nim, obsługi płatności. Człowiek nie jest w stanie tak szybko jak sztuczna inteligencja analizować wszystkie powiązane ze sobą procesy i czynności a co za tym idzie podejmować decyzje i jednocześnie je wykonywać. Mogą zaawansowane technologie informatyczne, w tym sztuczna inteligencja (AI) i uczenie maszynowe (ML)

To jest właśnie hiperautomatyzacja.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach programu Digital Finance Excellence dfe.org.pl , promocji dobrych praktyk usprawniania i automatyzacji procesów pt. Rekomendacje do hiperautomatyzacji procesów. Tym razem przedstawimy efekty badania sposobów zwiększania efektywności realizacji procesów i umożliwienia codziennego zarządzania procesami i wiedzą w czasach hiperautomatyzacji*.

Na spotkaniu omówimy:

  • Wprowadzenie do dynamicznego zarządzania procesowego,
  • Zmienność procesów biznesowych w hiperautomatyzacji,
  • Konieczność dostosowania zarządzania procesami biznesowymi do potrzeb hiperautomatyzacji.

Naszą rozmowę prowadzi Bartosz Radziszewski, autor programu Digital Finance Excellence, a swoją wiedzą będzie go wspomagał dr Marek Szelągowski z IBS PAN. Panowie wspólnie opracowują gotowe do zastosowania wzorce, które mogą być stosowane jako narzędzia w celu realizacji potrzeb firm w zakresie realizacji cyfrowej transformacji i hiperautomatyzacji.

Spotkanie odbędzie się w aplikacji Zoom. Rejestracja w serwisie Business Dialog   https://businessdialog.pl/wydarzenia/dfe-02022021

 

*Hiperautomatyzacja została uznana przez firmę Gartner za jeden z 10 najważniejszych strategicznych trendów technologicznych roku. Czym jest hiperautomacja? Jest to rozszerzenie dotychczasowej automatyzacji procesów biznesowych poza granice poszczególnych procesów. Dzięki połączeniu narzędzi sztucznej inteligencji (ang. artificial intelligence – AI) w tym uczenia maszynowego ( ang. machine learning – ML) z zrobotyzowaną automatyzacją procesów (ang. robotic process automation – RPA) i zarzadzniem procesami biznesowymi (ang. business process management – BPM), hiperautomacja umożliwia automatyzację praktycznie każdego powtarzalnego zadania wykonywanego przez użytkowników biznesowych. Przenosi ją nawet na kolejny poziom i automatyzuje automatyzację – dynamicznie odkrywając procesy biznesowe i samoczynnie tworząc boty do ich automatyzacji.

Szczegóły

Data:
2 lutego 2021
Godzina:
15:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

online