Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Biznes w Arabii Saudyjskiej. Poznaj rynki arabskie przed Expo w Dubaju

7 lipca 2021 - 12:00 - 14:00

Webinarium organizuje PAIH. Skierowane jest do przedsiębiorców planujących eksport swoich towarów i usług do Arabii Saudyjskiej, a także przedsiębiorców planujących nawiązanie relacji biznesowych z partnerami z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej podczas Expo 2020 w Dubaju.

Arabia Saudyjska to największa gospodarka wśród krajów arabskich i jeden z krajów grupy G20. Co ważne od 2016 roku realizuje program reform pod nazwą Wizja 2030, który poważanie zmienia jego charakter. Choć Wizja celuje w dużej mierze w stopniowe uniezależnianie się państwa Saudów od importu, to jednocześnie zakłada rozwój nowych nieznanych dotychczas w królestwie dziedzin życia i znacząco zwiększa skalę i rozmach wszelkich zjawisk społeczno-gospodarczych. Polskie firmy są w Arabii Saudyjskiej mile widziane, a w wielu dziedzinach mają szansę odegrać znaczącą rolę jako dostawca produktów i technologii.

Więcej informacji i rejestracja TUTAJ

PAIH jest partnerem „Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce” https://businessdialog.pl/made-in-poland, programu Business Dialog.

Szczegóły

Data:
7 lipca 2021
Godzina:
12:00 - 14:00

Organizator

PAIH

Miejsce wydarzenia

online