Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Organizacja pracy właściwej, czyli uzyskiwanie skupienia – przerwy, korespodencja, kolejność zadań, itd.

11 lutego 2021 - 15:00 - 17:00

Spotkanie w cyklu: „Czas – odzyskiwanie!”. Organizacja pracy właściwej  to m.in. takie zagadnienia

– ile czasu bez przerwy,

– ile przerw, jak wykorzystywane,

– kolejność zadań, 

– odkładanie na później

– korespondencja emailowa

 

W dyskusji będzie nas wspierał Grzegorz Frątczak, obecnie przedsiębiorca, wcześniej coach i trener biznesu, menedżer z dyplomem MBA.  Współpracował jako trener produktywności w Ernst &Young Academy of Business oraz Brian Tracy International. Występował w roli eksperta w Radio PiN, Radio ZET czy TOKFM.   Od 2016 buduje Convertis – agencje ecommerce , 100% zdalną firmę od początku. Obecnie 17 osób na pokładzie.

 

8490614661?profile=RESIZE_400x

Nasz cykl „Czas – odzyskiwanie!” ma następujące cele

– pokazanie sposobów organizacyjnych, psychologicznych i technologicznych lepszego wykorzystania czasu pracy człowieka, zespołu, organizacji, skrócenia wykonywania czynności bądź w ogóle zaprzestania ich wykonywania bez straty dla jakości pracy, zwiększenie efektywności pracy, zwiększenie zadowolenia z pracy, zmniejszenia zmęczenia pracą i frustracji z powodu braku czasu „na wszystko” i ukrywania niewykonanej pracy.

– zmniejszenie wagi argumentu „nie mam czasu”, pod których mogą ukrywać się zupełnie inne przyczyny: nie chcę, nie umiem, nie lubię, mam inne priorytety, mam inne plany, nie będę z tymi osobami współpracować lub słuchać ich sugestii/poleceń, nie mam odpowiednich narzędzi, itd.

– zwiększenie czasu przeznaczanego na refleksję, na uczenie się, na twórczość zawodową.

Spotkanie odbędzie się w aplikacji zoom. Rejestracja w serwisie dyrektorów Business Dialog  https://businessdialog.pl/wydarzenia/bd-11022020

Szczegóły

Data:
11 lutego 2021
Godzina:
15:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

online