Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Algorytmy trenowane do rozwiązywania problemów biznesowych. Online

13 października 2020 - 14:00 - 16:00

Wszystkie produkty w końcu zostaną oparte na sztucznej inteligencji. Tym, którzy ociągają się z jej stosowaniem, trudno będzie nadrobić zaległości.

To się już dzieje. Uczące sie algorytmy pomagają firmie motocyklowej znaleźć klientów tam, gdzie się ich nie spodziewali, pomagają pizerii planować zakupy, pomagają firmie ubezpieczeniowej skonfigurować ubezpieczenie dla starszej osoby, sklepom internetowym pomagają usuwać nieatrakcyjne tło ze zdjęć produktów, pomagają w odkryciu ryzyka fraudów,  itd itd

Amazon zastosował sztuczną inteligencję, a właściwie machine learning, aby uniknąć automatycznego pakowania do pudełek, a zamiast tego zidentyfikować produkty, które można zapakować w kopertę lub papierową torbę. Firma zmniejszyła wagę swoich opakowań wychodzących o 33%, eliminując 915 000 ton materiałów opakowaniowych.
Nie tylko Amazon może, każdy może… przynajmniej zacząć myśleć o AI w swoim biznesie.

W Polsce pomagają Ikei odpowiadać na pytania klientów, a w USA w firmie Adobe odpowiadać na pytania zdalnych pracowników kierowane do Help Desku IT. Tak to się odbyło w Adobe:

Dane do trenowania algorytmów muszą być nasze, ale algorytmy już nie. Ikea wynajęła je od Google, ale można też wynająć od Amazona czy innych firm.

O sztucznej inteligencji  dla udoskonalania produktów i procesów po raz kolejny porozmawiamy 13.10 godz. 14.00 -15.30 z Arkiem Skuzą, partnerem Volta Venture w Teksasie w USA. Rejestracja w serwisie Business Dialog  https://businessdialog.pl/wydarzenia/dfe-13102020

Szczegóły

Data:
13 października 2020
Godzina:
14:00 - 16:00

Organizator

Business Dialog

Miejsce wydarzenia

online