W jakim zakresie struktura własności dyktuje priorytety i styl finansów, kształtuje informację zarządczą? – debata na konferencji „Azymut dla CFO?”

Już niebawem nasza wiosenna konferencja 6.03 g. 9.30-17.00 „Azymut dla CFO” na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie  www.azymutcfo.pl , a na niej m.in. taka znakomita dyskusja na temat

Rola finansów i controllingu w kształtowaniu informacji zarządczej w firmach o różnej strukturze właścicielskiej.

Zagadnienia:

  • Sposób wyboru priorytetów finansowych i ich charakter w spółce właścicielskiej, funduszowej, giełdowej, spółce córce korporacji.
  • Jak w firmach tworzona jest – a jak powinna być – informacja zarządcza? Jakie są kluczowe źródła danych w raportowaniu?
  • Na jakie informacje kładą nacisk właściciele, na jakie poszczególni menedżerowie, którym ufają, a które uważają za drugorzędne? Kto ma największą skłonność do oparcia decyzji na danych i upowszechnia taką kulturę w firmie? Czy przekłada się to na chęć do korzystania z systemów informatycznych i nowych narzędzi cyfrowych, jak AI?
  • Standardy rachunkowości ewoluują w kierunku coraz lepszego odzwierciedlania rzeczywistości biznesowej, co wiąże się z dopuszczeniem wielu interpretacji. Kto idzie w tym dalej, a kto jest bardziej wstrzemięźliwy? Czy to właściciel  nakreśla granice?
  • Finanse w firmie giełdowej.

A głos zabiorą klubowicze m.in. Magdalena Białas, CFO w Zamel, Paweł Musiał, członek zarządu Controlling Systems, Jakub Poniatowski, CFO w Capital Park, Daniel Szlachciak, dyrektor controllingu w Spar Polska. Wszyscy mają mega doświadczenie i wiele refleksji.

Zapraszamy na naszą konferencję!!! Rejestracja www.azymutcfo.pl