Witamy Rubicon wśród partnerów Klubu!

W lipcu 2024 roku Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” rozpoczyna współpracę z Kancelarią Rubicon . W artykułach i na spotkaniach dostarczymy dyrektorom wiedzę na temat różnych aspektów związanych ze skutecznym wdrożeniem strategii zrównoważonego rozwoju w firmie oraz dostosowywaniem działalności do aktualnych wymogów krajowych i europejskich w ww. obszarze.

Zarekomendujemy dobre praktyki w przebiegu procesu zapewniającego prawidłowe raportowanie w tym zakresie, ale także biznesowe korzyści firmom. W sondażu przeprowadzonym przez Klub w czerwcu 55% dyrektorów powiedziało, że wdrożenie regulacji ESG powinno – oprócz spełnienia wymogów formalnych –  również prowokować do innowacji w firmach, a 32% wskazało, że powinno służyć również do uzyskania tańszego finansowania inwestycji i rozwoju przedsiębiorstwa.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w tym cyklu w Katowicach 17.07 godz. 9.00-11.00 „Wdrożenie procesu sprawozdawczości ESG w organizacji dla korzyści biznesowych i bezpieczeństwa prawnego. ” Rejestracja na spotkanie https://kdfdialog.org.pl/wydarzenie/kdfdialog-17072024/