Wartościowa inicjatywa Jacka Milewskiego, CFO w Stoczni Crist, członka Kapituły KDF Dialog

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni utworzyła nowy kierunek „Logistyka inżynierska”, obejmujący między innymi zagadnienia: Informatyka techniczna i telekomunikacyjna; Inżynieria lądowa, geodezja i transport; Inteligentne systemy transportowe; Technologie informatyczne w logistyce. Jacek Milewski, Członek Zarządu Dyrektor Finansowy w Stoczni Crist S.A., członek Kapituły Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” zainicjował współpracę swojej firmy z uczelnią. W styczniu tego roku została podpisana umowa o współpracy. Studia startują w październiku 2024 roku.

„Są to studia dualne, łączące kształcenie teoretyczne prowadzone w siedzibie uczelni z zajęciami praktycznymi, realizowanymi w ramach płatnych staży w Firmach Partnerskich. Crist S.A. jest Firmą Partnerską. Oznacza to, że student będzie spędzać w naszej firmie znacznie więcej czasu, przez dłuższy okres niż przy tradycyjnym stażu. Daje to szansę lepszego poznania firmy oraz identyfikacji z nią. Taki rodzaj praktyk umożliwia studentowi zapoznanie się z interesującymi go obszarami oraz  ciekawsze praktyki, a firma może lepiej spożytkować jego umiejętności. Obie strony mają szansę trafniej się ocenić i w przyszłości związać się ze sobą na dłużej.” – mówi Jacek Milewski.

Jackowi gratulujemy inicjatywy i skuteczności!

Bardzo polecamy taką aktywność również innym dyrektorom finansowym, w ten sposób stajecie się liderami w firmach i szerzej w środowisku.