Kolejny startup w naszej społeczności KDF Dialog. CFO tworzy oprogramowanie zastępujące…. CFO!

W środę 10.03.21 firma Fincastly https://fincastly.com/ – założona przez Bartosza Gayera, jednego z naszych klubowiczów i jego wspólników – oficjalnie wprowadziła na rynek aplikację do zarządzania finansami w firmie MSP, oferującej proste w obsłudze narzędzia analityczne. Startup otrzymał przy tym wsparcie funduszu Tar Heel Capital Pathfinder, który zainwestuje w spółkę 1 milion złotych.

System zawiera m.in. automatycznie aktualizowany dashboard pokazujący aktualny stan finansów firmy wyrażony w najważniejszych wskaźnikach. Sercem Fincastly są budżety, które pozwalają zaplanować oraz śledzić rentowność prowadzonych przez przedsiębiorcę działań.

Narzędzie można łatwo zintegrować z innymi popularnymi systemami (m.in. inFakt, wFirma, SaldeoSmart, Comarch Optima) oraz rachunkami bankowymi, dzięki czemu dane w systemie uzupełniają się automatycznie. Produkt jest dostępny w modelu SaaS, który pozwala uniknąć kosztownych wdrożeń.

Bartoszowi gratulujemy, a na spotkanie z nim – i innymi founderami z naszego środowiska – zapraszamy 18.03 godz. 15.00, rejestracja jak zwykle w serwisie Business Dialog  https://businessdialog.pl/wydarzenia/planb-18032021