Kolejne bezpłatne usługi dla uczestników Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

Każdy uczestnik KDF Dialog, który posiada aktualny opłacony abonament, ma prawo do bezpłatnych świadczeń wymienionych w formularzu zgłoszeniowym  https://kdfdialog.org.pl/abonament/

Są to m.in.: udział w spotkaniach dyrektorów, rekomendacje rozwiązań, produktów i dostawców, korzystanie dobrych praktyk zarządczych wspólnie wypracowanych, dostęp do ekskluzywnej wiedzy i aktualności.

Ponadto czasowo dołączamy inne możliwości korzystania z wiedzy i produktów naszych ekspertów i partnerów. Na okres maj – październik 2021 również został przygotowany taki dodatkowy pakiet. Są to:

 1. Bezpłatne konsultacje (we wstępnym zakresie) w następujących zagadnieniach:
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby badania zdolności kredytowej dla banku.
  • Czytanie, rozumienie i negocjowanie umów kredytowych – typowe klauzule kredytowe finansowe i niefinansowe w umowach z bankami, ich interpretacja i skutki ewentualnego naruszenia.
  • Dobór adekwatnych źródeł finansowania działalności eksportowej.
  • Zmiany w łańcuchu dostaw, nowi kontrahenci, nowe czynniki ryzyka, które podlegają ocenie w instytucjach finansujących.
  • Regulacje klimatyczne i środowiskowe oraz branże preferowane w strategii gospodarczej Unii Europejskiej  – nowe elementy w ocenie ryzyka finansowania i nowe produkty.
 2. Bezpłatne testowe wdrożenie PoC narzędzia do zarządzania projektami i portfelem projektów. (opis dostępny na życzenie).
 3. Bezpłatny udział w warsztacie przygotowującym do emisji (lub inwestycji) na platformie crowdfundingu udziałowego.
 4. Częściowo bezpłatne wsparcie coacha i mentora KDF Dialog:

a. Bezpłatny udział w spotkaniach prowadzonych przez klubowego coacha.

b. Praca indywidualna; odpłatny coaching z elementami mentoringu i doradztwa

Zakres tematyczny: zarządzanie, praca w systemie hybrydowym, zmiany ścieżki kariery i rozwoju zawodowego  – jedna sesja bezpłatnie (godzina)

c. Praca grupowa; odpłatne szkolenia zamknięte:

Zakres tematyczny: zarządzanie zespołem z elementami procesu grupowego, ról, komunikacji. Od budowania swojej pozycji jako szefa poprzez „uzyskiwanie” od pracowników tego, co potrzebne po wspieranie ich w rozwoju, z mocnym naciskiem na udzielanie informacji zwrotnej; bonus w postaci dodatkowej bezpłatnej godzinnej sesji konsultacyjnej do każdego dnia szkoleniowego.

Coaching i warsztaty mogą być po polsku lub po angielsku.

Ponadto możliwe są odpłatne projekty w zakresie usprawniania i automatyzacji procesów, z wykorzystaniem narzędzi i doświadczeń naszego środowiska.