Konwencja CFO na GPW 6.09

Zakończyła się – trwająca od października 2021 – III edycja Akademii GPW Growth, wartościowego przedsięwzięcia edukacyjnego na średnich firm, nastawionych na ponadprzeciętny wzrost i rozwój. Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” jest współtwórcą Akademii i uczestniczy w realizacji każdej edycji, dzieląc się wiedzą wypracowaną w naszym środowisku.

Zanim w październiku wystartuje kolejna edycja, zapraszamy na Konwencję Dyrektorów Finansowych na Sali Notowań GPW w Warszawie, nasze tradycyjne jesienne wydarzenie. Rozpocznie się o 9.30 Strefą wolności  „Dyrektorze, mikrofon jest Twój” – 6 minut i dwa slajdy (niekonieczne) na wypowiedź 12 chętnych  „O czym chciałbym usłyszeć na szkoleniu czy konferencji, a nigdy się to nie zdarzyło?”

Zakończy się po dwugodzinnej Nowe łańcuchy wartości. Przykład morskiej energetyki wiatrowej. Warunki wejścia do łańcucha. Relacje MSP z dominującą korporacją. Wprowadzenie i dyskusja.

Możliwe będą także zapisy na szkolenie (6 sesji)  dotyczące wejścia i sukcesu jako dostawca w branży morskiej energetyki wiatrowej.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny w ramach rocznego abonamentu KDF Dialog.  TUTAJ więcej o abonamencie, można go wykupić w każdej chwili na 12 miesięcy.