W KDF Dialog – spotkania i tematy w listopadzie

W listopadzie kontynuujemy spotkania stacjonarne w programie Digital Finance Excellence, gdzie główne tematy to automatyzacja procesów w finansach i w operacjach, najlepsze praktyki konsolidacji statutowej i zarządczej oraz epodpis w procesie obiegu dokumentów. Zapraszamy do rozmowy w Katowicach 16.11, w Poznaniu 17.11, w Gdyni 23.11 i we Wrocławiu 26.11.

9.11 odbędzie się spotkanie online w programie Cyfrowy Fiskus, w którym szczególnie omówimy e-kontrole i zbliżającą się e-fakturę.

Już w tym tygodniu 4.11 w Rzeszowie podsumujemy cykl spotkań dotyczących podaży pracy, produktywności w polskich i zagranicznych firmach, a także prognozowanego wzrostu wynagrodzeń w budżetach 2022. Kwestii wynagrodzeń członków zarządów i współpracowników B2B poświęcimy spotkanie w Krakowie.

W listopadzie część każdego spotkania będzie przeznaczona na omówienie trudnych kwestii budżetu 2022 i procesu budżetowania.

Spotkania w Warszawie 18.11 i online 30.11 będą zawierać tematy z programu „Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce”, czyli perspektywy gospodarcze Polski i bezpieczne nawiązywanie relacji z nowymi kontrahentami zagranicznymi.

Szczegóły wszystkich spotkań i linki do rejestracji są TUTAJ