CFO Roku to wielka sława, a wyróżnienie od pracowników – cenny dowód zaufania

We wtorek 30.01 spotkaliśmy się w Szczecinie, aby porozmawiać o podatkach, zusie i relacjach fiskus podatnik. Odwiedziliśmy też Kamilę Łozowską, CFO Roku 2023, której firma ma siedzibę właśnie w tym mieście. A w jej biurze – obok statuetki i dyplomu Konkursu – jeszcze jeden dyplom z tej samej okazji: od pracowników! A Kamila powiedziała nam:

 

 

„Miłe są wyróżnienia i nagrody – jak CFO Roku – na forum społeczności równych sobie, czyli w moim przypadku dyrektorów finansowych, napełniają radością i energią, ale uznanie pracowników, z którymi przebywa się dzień w dzień, w różnych sytuacjach, również trudnych, nie tylko jest wzruszające, ale daje też tę pewność, że możemy na siebie liczyć właśnie na co dzień, mamy do siebie zaufanie i fun ze wspólnej pracy.”

 

 

W tym roku będziemy po raz pierwszy obchodzić Dzień Dyrektora Finansowego, w którym pracownicy firmy czy działu finansowego będą mogli wyrazić szacunek i uznanie dla swoich CFO, a my w Klubie to rozgłosimy. Niebawem szczegóły tej naszej inicjatywy. A słowa Kamili  będą mottem tej inicjatywy.

Oto jest ten dyplom, w pełni czytelny jest tylko dla zespołu, ale dla każdego doskonale są widoczne relacje w tym zespole.