Dojrzałość cyfrowa – z kim do niej dążyć? Wiarygodność dostawcy wiedzy i narzędzi. 8.10

Jednym z elementów programu „Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce”, programu wsparcia firm w Polsce w zwiększaniu ich konkurencyjności i rentowności również w oczach globalnych partnerów kooperacyjnych i handlowych, jest przyspieszenie cyfryzacji.

Chodzi nam o cyfryzację, która realizuje cele biznesowe firmy. Jak ocenić na jakim poziomie jesteśmy, a na jakim powinniśmy przenieść się, aby zrealizować swoje cele? Czy wszystkie wezwania do pośpiesznej cyfryzacji są słuszne? Jak oceniać sugestie dostawców narzędzi IT? Jak nie przegapić technologii ważnej w naszej branży? Jak nie zakonserwować się w swoich poglądach na to ile powinno być zmiany, a ile ciągłości w rozwijaniu  firmy?

Zapraszamy na spotkanie na ten temat w Gdańsku 8.10 współorganizowane z Fundacją PPP. Rejestracja w serwisie dyrektorów Business Dialog  https://businessdialog.pl/wydarzenia/madein-08102020

Poznamy też podejście ekspertów Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości, partnera programu „Made in Poland/Wyprodukowane w Polsce”, u których będziemy w gościnie.

Przemysław Kowalski przybliży nam, jak można sprawdzić aktualny poziom transformacji oraz jak ocenić, czy wdrożone technologie przekładają się na wzrost wydajności. W ramach wydarzenia będziemy przeprowadzać bezpłatną analizę dojrzałości cyfrowej swojej firmy. Po jej zakończeniu otrzymamy raport z rekomendacjami dalszych działań. Zachęcamy do wypełnienia badania wcześniej na stronie internetowej  tutaj  

Spotkanie 8.10.2020 odbędzie się w godz. 15-17 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym ul. Trzy Lipy 3 w sali 002 (budynek B)

Ze względu na nowe obostrzenia spotkanie będzie realizowane w aplikacji zoom, a w Gdańsku spotkamy się w innym terminie.

 

Przemysław Kowalski – Ekspert w dziedzinie technologicznych przedsięwzięć typu start-up i scale-up wewnątrz oraz poza organizacjami. Wyspecjalizowany we wdrażaniu nowych technologii do branż produkcyjnej i wojskowej, wieloletni praktyk automatyzacji procesów i pomiarów. Menedżer z doświadczeniem międzynarodowym w budowie i zarządzaniu zespołami inżynierskimi i sprzedażowymi. Autor systemów eksperckich wspomagających diagnostykę medyczną w oparciu o Sztuczne Sieci Neuronowe. Kierownik Działu Kontaktu z Rynkiem Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości. Pozaprzemysłowo – przedsiębiorca realizujący autorskie projekty w branżach kosmetycznej i turystycznej, podróżnik. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Inżynieria Biomedyczna (ze specjalnością Elektronika i Informatyka Medyczna). Studiował również Zaawansowane Materiały i Nanotechnologię na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie student programu Executive MBA Politechniki Gdańskiej.