CFO Roku 2022 został Piotr Pirogowski, CFO w Okechamp. Wyróżniony został Jakub Djabou, CFO w Meble.pl

W czwartek 6.10 na uroczystej Gali Konkursu CFO Roku Bartosz Radziszewski, przewodniczący Jury Konkursu ogłosił tegoroczne wyniki Konkursu, organizowanego przez Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” we współpracy z ADN Akademia.

CFO Roku 2022 został Piotr Pirogowski, CFO w Okechamp.

Piotr Pirogowski  w ciągu ostatniego 1,5 roku był głównym architektem połączenia dwóch największych firm przetwarzających pieczarki – polskiej i holenderskiej. „Udało mi się doprowadzić do stworzenia największej firmy przetwarzającej pieczarki na świecie.” – mówi Piotr Pirogowski.

Rzeźbę autorstwa Janusza Jędrzejowskiego – którą otrzymał Laureat – wybraliśmy w Galerii WieleSztuki, od lat współpracującej z Klubem. Statuetka jest więc dziełem sztuki, owocem natchnienia artysty. „Oby zawsze inspirowała CFO Roku 2022 do tak twórczej pracy, jak ta za którą został nagrodzony.” – życzyła laureatowi Iwona D. Bartczak, szefowa Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog”

Wyróżnienie w tegorocznej edycji otrzymał Jakub Djabou, CFO w Meble.pl . Wedle słów Bartosza Radziszewskiego: „Jakub Djabou wykazał się wyjątkowym talentem, wiedzą i umiejętnościami, które umożliwiły firmie wyjście z trudnej sytuacji i osiągnięcie ponad przeciętnych wyników na wysoce konkurencyjnym rynku.”

Dążę do tego, aby mieć podgląd live na rentowność.” – deklaruje Jakub Djabou.

Tylko podgląd live – czyli monitorowanie całego procesu, wszystkich etapów, na bieżąco  – pozwala podejmować decyzje w tempie adekwatnym do dzisiejszej rzeczywistości gospodarczej.

 

 

 

 

 

Migawki z Forum Dyrektora Finansowego 2023 i Gali CFO Roku 2022 w dniach 6-7.10.2022: