Akademia Leona Koźmińskiego najlepiej w Europie Środkowo-Wschodniej kształci w finansach!

Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” od lat współpracuje z ALK. Najnowsze przedsięwzięcie to  studia podyplomowe „AI w finansach i controllingu przedsiębiorstw”, które startują od października. Tutaj więcej informacji Jeśli jesteś członkiem Klubu Dyrektorów Finansowych „Dialog” , możesz otrzymać od Akademii atrakcyjne warunki finansowe studiowania na tym kierunku. Poinformuj nas o swoim zamiarze studiowania na adres kontakt@kdfdialog.org.pl

ALK jest także patronem Konkursu CFO Roku 2024  https://cforoku.pl/

Uczelnia utrzymuje silną pozycję w pięćdziesiątce najlepszych uczelni na świecie oraz najlepszej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Ranking „Financial Times” studiów magisterskich w obszarze finansów nie pozostawia wątpliwości, że w regionie Europy Środkowo-Wschodniej to Akademia Leona Koźmińskiego najlepiej kształci przyszłych finansistów. Uczelnia potwierdza najwyższy poziom swojego programu, zajmując w tegorocznym rankingu „Financial Times” pierwsze miejsce w regionie Europy Środkowo-Wschodniej oraz 44. na świecie.

W opublikowanym przez „Financial Times” rankingu znalazło się 65 najlepszych światowych szkół biznesu specjalizujących się w kształceniu magistrów finansów. Liderem tegorocznego rankingu Masters in Finance jest ESCP Business School w Paryżu, strategiczny partner Akademii Leona Koźmińskiego. Co istotne, ranking powstaje na podstawie danych dostarczanych przez same uczelnie oraz informacji od absolwentów, które są zbierane trzy lata po zakończeniu studiów.

Więcej informacji oraz pełny ranking dostępne na stronie Financial Times.